Awesome Image

V-CONTROL

Automation software & Machinery

 

Ekibimiz, sektöründe öncü global beyaz eşya firmalarına 11 yıldır anahtar teslim çözümler sunmakta olup 2020 yılı itibariyle faaliyetlerini V CONTROL / MACHINERY çatısı altında sürdürmeye başlamıştır. Yıllarca edindiğimiz tüm tecrübeler ve yeni bir başlangıcın heyecanıyla, müşteri odaklı sunduğumuz özel çözümlere hem yerli hem de yabancı pazarda yenilerini eklemek niyetindeyiz.

 

Ostim’de 600m2 kapalı alana sahip fabrikamız ve 3’ü beyaz yaka olan 10 kişilik ekibimizle birlikte halihazırda maske makinesi üretimi yaparak sektörün ihtiyacını karşılıyoruz. Yenilikçi, yaratıcı, katma değer üretme isteği taşıyan vizyonumuzla, başka sektörlerdeki çözüm ortaklarımıza da Endüstri 4.0 uyumlu, CE standartlarına ve iş güvenliği normlarına uygun projelerle destek vermek istiyoruz.

 

Firmamız, tasarım, imalat, montaj, otomasyon, devreye alma ve servis aşamalarının tamamında anahtar teslim hizmet sunabilmekte olup ekip liderlerimiz, Çin, Polonya, İtalya ve Almanya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde devreye alınan projelerde proje yöneticisi olarak aktif rol almışlardır.

Misyonumuz

Mutlu çalışan, mutlu müşteri ilkesi ile çıktığımız yolculuğumuzda, endüstriyel otomasyon ve kontrol sektöründe müşterilerimize, güvenilir bir isim olarak kaliteli, yenilikçi, kapsamlı çözümler sunarak, yaptığımız her projede müşteri beklentilerini aşmaktır.

Vizyonumuz

Dürüstlük ve profesyonellik üzerine kurulmuş kaliteli hizmet veren Endüstriyel Otomasyon ve kontrol sistemleri ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerine göre müşterilerimize özel çözümler geliştiren, dünyadaki gelişmelere canlı olarak ulaşan ve bu gelişmeleri çalışmalarımıza yansıtarak en iyi çözümleri üretmekte kararlıyız.

İlkelerimiz

İLKELER FİRMAMIZIN BEL KEMİĞİDİR

  1. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama
  2. Yenilik, zekilik ve yaratıcılık
  3. Kalitenin sürekli büyümesi
  4. İnsanlara saygı
  5. Çevreye saygı