whatsapp

V-CONTROL

Endüstriyel otomasyon ve kontrol sistemleri sektöründe 10 yılı aşkın deneyime sahip, yenilikçi ve eşi benzeri olmayan çözümler geliştiren bir firmayız.

  • MİSYONUMUZ
  • VİZYONUMUZ
  • İLKELERİMİZ

Mutlu çalışan, mutlu müşteri ilkesi ile çıktığımız yolculuğumuzda, endüstriyel otomasyon ve kontrol sektöründe müşterilerimize, güvenilir bir isim olarak kaliteli, yenilikçi, kapsamlı çözümler sunarak, yaptığımız her projede müşteri beklentilerini aşmaktır.

Dürüstlük ve profesyonellik üzerine kurulmuş kaliteli hizmet veren Endüstriyel Otomasyon ve kontrol sistemleri ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerine göre müşterilerimize özel çözümler geliştiren, dünyadaki gelişmelere canlı olarak ulaşan ve bu gelişmeleri çalışmalarımıza yansıtarak en iyi çözümleri üretmekte kararlıyız.

İLKELER FİRMAMIZIN BEL KEMİĞİDİR

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama
  • Yenilik, zekilik ve yaratıcılık
  • Kalitenin sürekli büyümesi
  • İnsanlara saygı
  • Çevreye saygı
Image

NEDEN V-CONTROL?

BENZERSİZ VE YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Özellikle anahtar teslimi çözüm üzerine sizlere benzersiz ve yenilikçi kontrol imkanı sunan çözümler ürettiyoruz. Bu rakiplerinizin önünde olmanızı sağlayan en temel prensibimizdir. Yapılan işin karmaşıklığı ve kapalı kaynak içermesi sebebiyle bu tıpkı yaptığımız iş gibi sizi ve ürünlerinizi de benzersiz yapıyor.

SONUÇ ODAKLI VE PRATİK

Disiplinli çalışmamızdan ötürü başladığımız işi bitirmeden bırakmıyor ve bunu en hızlı şekilde yapıyoruz. Sektörde karşılaştığımız problemlerin neredeyse hepsi ile başa çıkmış bir firma olarak zoru başarmak bizim için kolaydır. İmkansızı başarmak ise biraz vaktimizi alır.

DAİMA TEKNİK DESTEK

Yapılan işin sonuçlanması sizin ihtiyaç duyacağınız teknik desteğin sonlanması anlamına gelmez. Makineler karmaşık yapılardır bunun bilincinde olarak sizlere daima teknik destek sözünü veriyoruz. Bu sayede oldukça spesifik olan, çözümünü internette araştırarak bulamayacağınız sorunlar sorun olmaktan çıkıyor.

FİRMANIZ İÇİN NELER YAPABİLECEĞİMİZİ ÖĞRENİN